Kalendarz imprez
15cze
Kroczyckie Wianki
» czytaj więcej
31maj
Dzień Dziecka w Kroczycach
» czytaj więcej
24maj
Koncert z okazji Dnia Mamy
» czytaj więcej
07mar
Koncert ZPiT Śląsk
» czytaj więcej
21sty
Koncert Kolęd 2024
» czytaj więcej
Zobacz wszystkie imprezy
Partnerzy
Odwiedzin
Aktualności
Zajęcia w sezonie 2020/2021
data dodania: 1 września 2020

Informujemy, że sezon zajęć 2020/2021 jak co roku rozpoczynamy w październiku. Nabór na zajęcia odbędzie się pod koniec września. Informacje o zapisach pojawią się w najbliższych dniach na stronie internetowej www.dk-kroczyce.pl oraz na Facebooku.

🔹ZAJĘCIA W SEZONIE 2020/2021🔹
W tym roku kulturalnym mamy w ofercie zajęcia wokalne, ruchowe, naukę gry na gitarze, naukę gry na pianinie oraz naukę na instrumentach dętych (w ramach orkiestry dętej). Ze względu na duże zainteresowanie, w tym roku tworzymy trzy grupy zajęć ruchowych dla dorosłych i seniorów z p. Agnieszką Zientarską.

🔹NOWOŚĆ🔹
Chcemy ruszyć z grupą zajęć tanecznych dla dzieci z elementami tańca ludowego. Więcej informacji dotyczących możliwości zapisu na te zajęcia niebawem.

🔹ZAJĘCIA AKORDEONOWE🔹
Chcemy wznowić zajęcia nauki gry na akordeonie, w tym celu chcemy zbadać zapotrzebowanie na te zajęcia wśród osób z Gminy Kroczyce. Zainteresowanych prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej lub na kontakt@dk-kroczyce.pl 📩

🔹ZAJĘCIA STAŁE🔹
Kontynuujemy próby Zespołu Pieśni i Tańca “Ziemia Kroczycka”, Kroczyckiej Orkiestry Dętej i Chóru Cecyliańskiego. Aby dołączyć do zespołów, prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej lub na kontakt@dk-kroczyce.pl