www.dk-kroczyce.pl | kontakt@dk-kroczyce.pl | tel./fax: 34 3410207 | Batalionów Chłopskich 11, Kroczyce
Kalendarz imprez
09wrz
Święto Kluchy 2023
» czytaj więcej
28sie
Warsztaty – gitara basowa
» czytaj więcej
17cze
XV KROCZYCKIE WIANKI
» czytaj więcej
21maj
„FeelHarmonia dla każdego”
» czytaj więcej
15sty
Koncert Noworoczny
» czytaj więcej
Zobacz wszystkie imprezy
Partnerzy
Odwiedzin
Dom Kultury w Kroczycach
Projekty 2023

Dom Kultury w Kroczycach jest beneficjentem programu Kultura Dostępna 2023. W ramach projektu zrealizujemy dwa koncerty pod tytułem: „FeelHarmonia dla każdego”. Pierwszy z nich odbył się 21 maja tego roku w Sali Koncertowej w budynku starej szkoły podstawowej w Kroczycach przy ulicy Kościuszki 29 o godzinie 17.

FeelHarmonia dla każdego” to forma festiwalu muzyki klasycznej. Podczas koncertu w dniu 21 maja odbył się recital fortepianowy wybitnego pianisty, Zbigniewa Raubo – dwukrotnego uczestnika Konkursu Chopinowskiego. Pianista wystąpił z towarzyszeniem Jurajskiego Kwintetu Smyczkowego. Usłyszeliśmy utwory Fryderyka Chopina, między innymi: fragmenty koncertów e moll, f moll, a także Andante spianato i inne.

Drugi koncert z w ramach zadania „FeelHarmonia dla każdego” zaplanowany jest na listopad. Partnerem zadania jest Stowarzyszenie Filharmonia Jurajska oraz Starostwo Powiatowe w Zawierciu. Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w kwocie 49 000,00 zł.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”

Strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie według polityki prywatności cookies.
Skip to content