Kalendarz imprez
15cze
Kroczyckie Wianki
» czytaj więcej
31maj
Dzień Dziecka w Kroczycach
» czytaj więcej
24maj
Koncert z okazji Dnia Mamy
» czytaj więcej
07mar
Koncert ZPiT Śląsk
» czytaj więcej
21sty
Koncert Kolęd 2024
» czytaj więcej
Zobacz wszystkie imprezy
Partnerzy
Odwiedzin
Aktualności
Ach, co to był za… Koncert Noworoczny!
data dodania: 29 stycznia 2019

 

Zdjęcia: Janina Ligorowska – Krupa, Sławomir Smoleń

_________________________________________________

🎉KONCERT NOWOROCZNY – PODZIĘKOWANIA🎉

W niedzielę miał miejsce Jubileuszowy Koncert Noworoczny. W pracę nad nim zaangażowało się wielu ludzi, którym chcemy teraz podziękować.

Dziękujemy Urzędowi Gminy na czele z wójtem Stefanem Pantakiem, który pozwala nam rozwijać skrzydła i promować gminę poprzez jej artystów.

Dziękujemy wszystkim, którzy zajęli się stroną techniczną imprezy – Jarosławowi Janusowi (oświetlenie) oraz Piotrowi Niewiadomskiemu (nagłośnienie), Marcinowi Janusowi oraz Arturowi Smędkowi (scena). Naszym pracownikom: Szymonowi Jędrusikowi, Grzegorzowi Jędrusikowi oraz Maciejowi Windysowi. Dziękujemy także dyrekcji i pracownikom Szkoły Podstawowej w Kroczycach za pomoc logistyczną i udostępnienie sali oraz paniom i panom, którzy dbali o porządek. 🏟

Wszystkim wykonawcom, solistom, zespołom tanecznym, ZpiT, Kroczyckiej Orkiestrze Dętej, chórom Capella Vartiensis, Chórowi Cecyliańskiemu oraz osobom które ich przygotowały. W tym gronie są: Barbara Czajkowska, Celina Miłosz, Katarzyna Oruba, Olimpia Karbownik, Piotr Hankus, Piotr Warżała, Tomasz Zawadzki. Dziękujemy także Jurajskiej Orkiestrze Kameralnej. 🎻🎺🎷🥁 Podziękowania ślemy też do MOK Centrum w Zawierciu i MOK w Łazach.

Coraz więcej jest firm i osób, które nas wspierają i chcą wspierać. Dzięki nim nasi artyści czują się docenieni oraz ugoszczeni – Zajazd Magda (Bożena i Zbigniew Nędzowie), Adam Trzepizur, Delikatesy Centrum w Kroczycach, Robert Koclęga, Bożena Kusina.

O piękny wystrój sceny zadbało Koło Gospodyń Wiejskich z Podlesic, Monika i Sebastian Płóciennikowie oraz pracownia florystyczna Bez Ogródek Renata Oruba. 🌹

Dziękujemy zaprzyjaźnionym mediom.

Dom Kultury może liczyć na wsparcie wielu przyjaciół. Nie wszystkim zdołaliśmy podziękować na koncercie. Można posłużyć się tekstem piosenki: “Jak dobrze mieć sąsiada…”. Nasz Dom Kultury ma wielkie szczęście – naszym sąsiadem jest Paweł Wotka, który bardzo często pomaga nam w sprawach technicznych. Wykonał dla nas między innymi barierkę, dzięki której uczestnicy naszych zajęć mogą uniknąć niebezpiecznego wtargnięcia na jezdnię. Jest to szczególnie ważne w okresie zimowym, kiedy jest ślisko. Jeszcze raz dziękujemy za tę pomoc. Cieszymy się, że mamy takich przyjaciół.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, bezpośrednio lub pośrednio zaangażowanym w to wielkie przedsięwzięcie, jakim jest Koncert Noworoczny w Kroczycach.

Nie może zabraknąć także podziękowań dla wspaniałej publiczności! 🎉🎉🎉 Bez Was nie byłoby takich wspaniałych koncertów.