Corocznie w Dębicy, święta majowe obchodzone są niezwykle hucznie. Wszystko dzięki ogromnej pracy i zaangażowaniu wielu ludzi, których do wspólnego działania motywuje Pan Paweł Adamek – dyrygent oraz pomysłodawca całego przedsięwzięcia. W tym roku, wystawiono operę „Flis” Stanisława Moniuszki. Na deskach Dom Kultury „Mors” w którym odbyła się premiera spektaklu, wystąpili między innymi Pan Leopold Stawarz oraz Pan Andrzej Kaim. Aby pokrótce przybliżyć to wydarzenie, zapraszamy na fotorelację z Dębicy.
Premiera opery „Flis” Stanisława Moniuszki – film





